35800          м. Острог

вул.  Татарська  122а

Рівненська   область

тел.     (03654)  2-37-54

факс   (03654)  2-37-54

vpu28_ostrog@ukr.net

 

Оновлено 19.06.2020 10:13

Выпадающее меню  


Карантин


Дистанційне навчання


Навчально-практичний центр


Правила прийому (зі змінами)


Правила внутрішнього розпорядку


 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Прозорість та інформаційна відкритість

(Ст. 30 Закону України "Про освіту")

Конкурси фахової майстерності


22-23 жовтня 2012 року. ІІ етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання

системи професійно-технічної освіти з професії „Кравець”. (м. Березне)


Нещодавно на базі ДПТНЗ «Березнівське ВПУ» проходив II етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання системи професійно-технічної освіти за професією «Кравець». Високий рівень професійної майстерності показала майстер виробничого навчання Мирослава Попович (№2), яка перемогла в І етапі конкурсу.

З давніх-давен славився Острог своїми ремісниками і зокрема кравцями. Добру традицію було продовжено одразу після війни, коли розпочалася підготовка кравців в професійному училищі. Підраховано, що за час його існування потрібну людям професію отримали близько 18 тисяч учнів. Кравці з нашого училища сьогодні працюють і передають досвід молоді в усіх куточках України. Крім того, в 1968 році в Острозькому учкомбінаті було розпочато підготовку кваліфікованих робітників побутового обслуговування населення, серед яких ведучою професією були кравці-розкрійники. Всю цю цікаву Інформацію про наше училище і місто було представлено Мирославою Вікторівною у відеопрезентації та коментарі до неї. Приємно зазначити, що робота була високо оцінена журі конкурсу.

У другому турі конкурсанти проходили тестування на комп'ютері, їм необхідно було обрати Із 4 варіантів один правильний в 60 запитаннях з організації виробничого навчання, методики, педагогіки, психології, професійного навчання предметів «Технологія пошиття швейних виробів», «Матеріалознавство», «Охорона праці».

Натисніть на фото для перегляду слайд-шоу

Проведення  вступного інструктажу уроку в навчальному закладі за професією «Кравець» було третім туром конкурсу. Пропонувалося 6 тем і конкурсанти обирали з них одну. При оцінюванні уроку журі враховувало 10 критеріїв, зокрема чіткість визначення мети та завдань, методична доцільність форм і методів, якість демонстрації способів виконання робіт, прийомів, рівень зворотнього зв'язку, культура мовлення, дотримання безпечних умов праці та ін.

В останньому турі необхідно було виконати практичне завдання. Майстри шили чоловічі штани 48-50 розміру за визначеними параметрами. Журі оцінювало дотримання вимог з охорони праці, дотримання норм часу, зовнішній вигляд учасника, організацію робочого місця, естетичний вигляд виробу та ін. За результатами конкурсу Мирослава Вікторівна посіла 2 місце.

 

Людмила Ліщук

Майстер в/н


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України Професійно-технічна освіта України Управління освіти і науки рівненської облдержадміністрації Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти Рівненської області

Український центр оцінювання якості освіти  

Острозька міська рада Острозька районна рада Ostrog Media Portal

 

Выпадающее меню


ДПТНЗ "Острозьке вище професійне училище" 2010-2020