35800          м. Острог

вул.  Татарська  122а

Рівненська   область

тел.     (03654)  2-37-54

факс   (03654)  2-37-54

vpu28_ostrog@ukr.net

0679446152

0687641063

Оновлено 08.04.2021 12:30

Выпадающее меню  


 


Карантин


Дистанційне навчання


Навчально-практичний центр


Правила прийому


Державні закупівлі


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Прозорість та інформаційна відкритість

(Ст. 30 Закону України "Про освіту")

Навчальний процес


Войцехівська С.Р.

Заступник директора з НР

 

Нормативно-правова база


Графік навчального процесу


Графік чергування у навчальному корпусі


Графік чергування на самопідготовці


 

Навчально-виробничий процес в училищі ґрунтується на принципах гуманістичної особистісно-орієнтованої педагогіки, демократизму, незалежності від політичних, громадських, релігійних об’єднань, спільній діяльності педагогічних працівників, учнів, слухачів, батьків, колективів підприємств, установ, організацій. Він включає в себе природничо-математичну, гуманітарну, фізичну, загально-технічну, професійно-теоретичну, професійно-практичну підготовку, а також виховну роботу з учнями та слухачами.

Педагогічний колектив училища працює над питанням забезпечення рівного доступу учнів для здобуття якісної освіти, підвищення рівня організації навчально-виховного процесу, створення умов для варіантності навчання та впровадження інноваційних педагогічних технологій.

Зусилля колективу училища направлені на те, щоб підготовка сучасного робітника в умовах ринкової економіки відповідала цілому ряду вимог - вмінню самостійно використовувати та здобувати знання; ставити та вирішувати проблеми; творчо мислити; приймати оригінальні рішення в нестандартних ситуаціях; бути соціально-активною особистістю.

 Такі вагомі завдання під силу лише творчому, дієздатному колективу фахівців. Саме таким є колектив нашого училища, до складу якого входить 71 педпрацівник. З них 23 викладачі загальноосвітніх дисциплін, 31 майстер виробничого навчання, 6 вихователів, 5 керівників гуртків художньої самодіяльності.

Всі викладачі та майстри виробничого навчання мають відповідно до профілю навчання фахову освіту в тому числі мають педагогічні звання; ”Викладач-методист” – 6; ”Старший викладач” – 4; ”Майстер виробничого навчання І категорії” – 6; ”Майстер виробничого навчання ІІ категорії” – 8.

За вагомі досягнення в педагогічній роботі окремі працівники нагороджені нагрудними знаками; ”А.С. Макаренко” – 1; ”Відмінник освіти України” – 4; ”Відмінник народної освіти УРСР” – 2; ”Відмінник служби побуту України” – 1.

Середньорічний контингент учнів училища складає 540 чоловік. До їхніх послуг: навчальний корпус на 600 учнів, де розміщено 24 навчальні кабінети; три корпуси навчально-виробничих майстерень загальною площею 3478 м2, в яких розміщені 13 виробничих майстерень; корпуси для лабораторно-практичних занять площею 3723 м2, де розміщено 10 лабораторій; гуртожиток на 360 місць; їдальня на 200 посадочних місць; спортивна зала та спортивний комплекс (стадіон, ігрові та гімнастичний майданчики); актова зала на 250 місць.

Професійно-практична підготовка робітничих кадрів проводиться у виробничих майстернях шляхом виготовлення складної продукції та надання послуг населенню, а закріплюються навики під час проходження учнями виробничої практики на базових підприємствах.


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України Професійно-технічна освіта України Управління освіти і науки рівненської облдержадміністрації Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти Рівненської області

Український центр оцінювання якості освіти  

Острозька міська рада Острозька районна рада Ostrog Media Portal

 

Выпадающее меню


ДПТНЗ "Острозьке вище професійне училище" 2010-2020