35800          м. Острог

вул.  Татарська  122а

Рівненська   область

тел.     (03654)  2-37-54

факс   (03654)  2-37-54

vpu28_ostrog@ukr.net

 

Оновлено 17.01.2020 08:56

Выпадающее меню  


НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНИЙ ЦЕНТР


Правила прийомуПравила внутрішнього розпорядку


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Прозорість та інформаційна відкритість

(Ст. 30 Закону України "Про освіту")

 


Педагогічні читання – одна з традицій та невід’ємна частина методичної роботи училища. Це форма науково-методичної роботи, колективного вивчення та обговорення актуальних науково-методичних проблем, висвітлення перспективного педагогічного досвіду, що сприяє розвитку фахової майстерності педагогів.
Плідною та наполегливою була робота педагогічного колективу училища під час періоду зимових канікул. Згідно плану роботи педпрацівники ДПНЗ «Острозьке вище професійне училище» працювали над удосконаленням своєї професійної майстерності шляхом активної участі у педагогічних читаннях. Тема педчитань перепліталася з загальноучилищною проблемною темою «Формування почуття національної гідності та виховання національної свідомості».
Змістовними та актуальними були виступи педагогів які супроводжувалися мультимедійними презентаціями які проводилися з 2 по 4 січня 2018 року.
5 січня психологом Давидчук С.А. було проведено педагогічний тренінг метою якого було:
- активізація творчого потенціалу педагогічних працівників училища;
- забезпечення умови вільного спілкування та створення позитивного мікроклімату в колективі.
9 січня методистом училища Лозюк В.Г були проведені заняття метою яких було ознайомити педагогів із змістом проекту закону "Про освіту".
10 січня заступник директора з навчальної роботи Войцехівська С.Р. провела заняття з педколективом на тему: «Особливості ЗНО-2018».
11 січня відбулося засідання педагогічної ради.
Такий змістовний та насичений ритм життя педагогів сприяє підвищенню професійної майстерності та спонукає до самовдосконалення, щоб відповідати вимогам часу. Адже, як говорив Макаренко А.С.: «Майстерність викладача не є якимось особливим мистецтвом, що вимагає таланту, це спеціальність, якій потрібно навчитися»

 

 

 

 

 

 

 


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України Професійно-технічна освіта України Управління освіти і науки рівненської облдержадміністрації Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти Рівненської області

Український центр оцінювання якості освіти  

Острозька міська рада Острозька районна рада Ostrog Media Portal

 

Выпадающее меню


ДПТНЗ "Острозьке вище професійне училище" 2010-2019