35800          м. Острог

вул.  Татарська  122а

Рівненська   область

тел.     (03654)  2-37-54

факс   (03654)  2-37-54

vpu28_ostrog@ukr.net

 

Оновлено 21.01.2020 09:35

Выпадающее меню  


НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНИЙ ЦЕНТР


Правила прийомуПравила внутрішнього розпорядку


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Прозорість та інформаційна відкритість

(Ст. 30 Закону України "Про освіту")

 


Корекція тривожності підлітків.

Соціальні кризові процеси, що відбуваються в сучасному суспільстві, негативно впливають на психологію людей, породжують тривожність,  напруженість, озлобленість, жорстокість і насильство. Саме тому з учнями Острозького вищого професійного училища проводилася  корекційно-розвивальна  робота практичним психологом Давидчук Світланою Анатоліївною з метою зниження рівня тривожності  і кращої їхньої адаптації до життя.  Формуючи навики віри у свої сили й можливості,  вирішенні проблем  в  складних життєвих ситуаціях, розширяючи  можливості, в учнів необ­хідних знань, умінь,  навичок для підвищення результативності навчальної діяльності.

            Адже тільки вміння ризикувати і переборювати перешкоди, пов’язані зі стресом, дають змогу досягати успіху в житті, бути стійким та упевненим в собі.

 

 

 

 

 

 


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України Професійно-технічна освіта України Управління освіти і науки рівненської облдержадміністрації Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти Рівненської області

Український центр оцінювання якості освіти  

Острозька міська рада Острозька районна рада Ostrog Media Portal

 

Выпадающее меню


ДПТНЗ "Острозьке вище професійне училище" 2010-2019