35800          м. Острог

вул.  Татарська  122а

Рівненська   область

тел.     (03654)  2-37-54

факс   (03654)  2-37-54

vpu28_ostrog@ukr.net

 

Оновлено 09.06.2019 15:57

Выпадающее меню  Правила прийомуПравила внутрішнього розпорядку


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Прозорість та інформаційна відкритість

(Ст. 30 Закону України "Про освіту")

 


.Їм потрібна ваша допомога
 

Осінню 2017 року стартувала VI Всеукраїнська благодійна акція "Назустріч Мрії". Учнівське самоврядування ДПТНЗ „Острозьке ВПУ” відгукнулося на заклик Міжнародної благодійної організації «Сильні духом» щодо проведення даного заходу і присвятили свою благодійну допомогу Всеукраїнському дитячому реабілітаційному центру «Казковий світ», на рахунок якого перерахували зібрані кошти. Центр позитивної психології проводить реабілітацію тяжко хворих дітей безкоштовно, та має позитивні результати у супроводженні дітей завдяки сучасним психотерапевтичним методикам і технологіям: через гру, різноманітних казкових персонажів, клоунів, декорації, уяву, завдяки яким дітлахи налаштовуються на одужання, включаються у позитивну казкову програму здоров’я, забувають про свою хворобу. Днями ми отримали подяку від Міжнародного благодійного фонду „Сильні духом”. І ми також дякуємо юним, але дуже значущим благодійникам нашого училища.

А ще Міжнародний благодійний фонд «Сильні духом» реалізує такі програми: «Чарівні візити» - візити до тяжко хворих дітей у лікарні міста Києва та додому; «Сила чарівної їжі» - підняття апетиту дітей, які знаходяться на лікуванні у онковідділеннях завдяки корисній і здоровій їжі та заняттям із доброю феєю та аніматорами; «Психологічна підтримка родичів хворих дітей та родин, які утратили дитину»; «Казкотерапія» - написання та розробка казок, які допомогають відчувати себе краще та надають сили вилікуватися.

Всі ці програми важливі для дитячої реабілітації і потребують фінансової підтримки. Подаруйте краплю своєї доброти дітям, які найбільше цього потребують.

 

Галина Пізнюр

 

 

 

 

 

 


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України Професійно-технічна освіта України Управління освіти і науки рівненської облдержадміністрації Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти Рівненської області

Український центр оцінювання якості освіти  

Острозька міська рада Острозька районна рада Ostrog Media Portal

 

Выпадающее меню


ДПТНЗ "Острозьке вище професійне училище" 2010-2019