35800          м. Острог

вул.  Татарська  122а

Рівненська   область

тел.     (03654)  2-37-54

факс   (03654)  2-37-54

vpu28_ostrog@ukr.net

 

Оновлено 17.01.2020 08:56

Выпадающее меню  


НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНИЙ ЦЕНТР


Правила прийомуПравила внутрішнього розпорядку


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Прозорість та інформаційна відкритість

(Ст. 30 Закону України "Про освіту")

 


15 березня 2018 року у м. Київ відбувся конкурсний фестиваль «NEW FORMAT» для перукарів, візажистів і стилістів на базі Київського вищого професійного училища швейного та перукарського мистецтва. Представником ДПТНЗ «Острозьке вище професійне училище» була учениця групи №19 Андрійчук Катерина, яка гідно представила свою роботу у номінації «Новий формат зачіски» створивши образ Весни.
За участь у конкурсі були нагороджені дипломами у ІІІ конкурсному фестивалі перукарського мистецтва «NEW FORMAT» та сертифікатами для безкоштовних відвідувань семінарів Євгена Калкатова - учениця Андрійчук Катерина та майстер виробничого навчання Шостак Інна Миколаївна.

Приємним було те, що під час того, як учасники готували свої образи – то майстри виробничого навчання мали нагоду відвідати майстер-клас команди Kalkatoff, де технологію виконання стрижки «каре» показав випускник нашого училища перукар – стиліст Варишнюк Костянтин.

 

 

 

 

 


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України Професійно-технічна освіта України Управління освіти і науки рівненської облдержадміністрації Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти Рівненської області

Український центр оцінювання якості освіти  

Острозька міська рада Острозька районна рада Ostrog Media Portal

 

Выпадающее меню


ДПТНЗ "Острозьке вище професійне училище" 2010-2019