35800          м. Острог

вул.  Татарська  122а

Рівненська   область

тел.     (03654)  2-37-54

факс   (03654)  2-37-54

vpu28_ostrog@ukr.net

 

Оновлено 17.01.2020 08:56

Выпадающее меню  


НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНИЙ ЦЕНТР


Правила прийомуПравила внутрішнього розпорядку


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Прозорість та інформаційна відкритість

(Ст. 30 Закону України "Про освіту")

 


Насильство – надзвичайно актуальна проблема для сучасного українського суспільства. Прояви жорстокого поводження існують як у дорослому середовищі, так і в дитячому.
Будь-яке насильство завдає дитині тяжких травм, які мають згубні наслідки для її подальшого фізичного та психологічного здоров’я і навіть небезпечні для життя.
Саме тому в «Острозькому вищому професійному училищі» була проведена бесіда «Насильство в сім`ї» за участю провідного фахівця із соціальної роботи центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Юрчука О.М. Гість розповів про види насильства, причини виникнення та як запобігти даній проблемі. Адже діти переносять із сім`ї в учнівське середовище приклади поведінки й стосунків між членами сім`ї , які не завжди є хорошими. Насправді, в сучасному суспільстві відносини, які мають елементи насильства, неприйнятні, оскільки вони порушують права людини і є небезпечними для повноцінного розвитку особистості.

 

Пр. психолог Давидчук С.А.
 

 

 

 

 

 

 


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України Професійно-технічна освіта України Управління освіти і науки рівненської облдержадміністрації Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти Рівненської області

Український центр оцінювання якості освіти  

Острозька міська рада Острозька районна рада Ostrog Media Portal

 

Выпадающее меню


ДПТНЗ "Острозьке вище професійне училище" 2010-2019