35800          м. Острог

вул.  Татарська  122а

Рівненська   область

тел.     (03654)  2-37-54

факс   (03654)  2-37-54

vpu28_ostrog@ukr.net

 

Оновлено 17.01.2020 08:56

Выпадающее меню  


НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНИЙ ЦЕНТР


Правила прийомуПравила внутрішнього розпорядку


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Прозорість та інформаційна відкритість

(Ст. 30 Закону України "Про освіту")

 


«Хто володіє інформацією, той володіє світом», - сказав колись Уінстон Черчіль. Дійсно, інформація у сучасному світі – це головний ресурс.   

10 грудня Всесвітній день «прав людини». В рамках реалізації правоосвітнього проекту «Безпечні канікули» в ДПТНЗ «Острозьке вище професійне училище» відбулися зустрічі  з виконуючим обов’язків начальника  Острозького відділу Здолбунівської місцевої прокуратури Мусіюк Тетяною Вікторівною та інспектором ювенальної превенції сектору превенції Острозького  відділу  поліції Філінюком Богданом Ігоровичем. Гості розповіли учням  училища про права та обов’язки неповнолітніх, особливості адміністративної і кримінальної відповідальності, застерегли від необачних кроків у їхньому житті та наголосили, що незнання закону не звільняє від відповідальності.

Практичний психолог Давидчук С.А.

 

 

 

 

 

 


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України Професійно-технічна освіта України Управління освіти і науки рівненської облдержадміністрації Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти Рівненської області

Український центр оцінювання якості освіти  

Острозька міська рада Острозька районна рада Ostrog Media Portal

 

Выпадающее меню


ДПТНЗ "Острозьке вище професійне училище" 2010-2019