35800          м. Острог

вул.  Татарська  122а

Рівненська   область

тел.     (03654)  2-37-54

факс   (03654)  2-37-54

vpu28_ostrog@ukr.net

 

Оновлено 17.01.2020 08:56

Выпадающее меню  


НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНИЙ ЦЕНТР


Правила прийомуПравила внутрішнього розпорядку


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Прозорість та інформаційна відкритість

(Ст. 30 Закону України "Про освіту")

 


Традиційно напередодні світлих Різдвяних свят в м. Рівне проводиться обласний етнофестиваль «Вифлеємська зірка» серед учнів закладів загальної середньої, позашкільної та професійної (професійно-технічної) освіти, який несе в собі святковий настрій, чарівність дійства, колядок, вертепів, розмаїття різдвяних зірок..

Різдвяне дійство зібрало понад 800 учасників з різних регіонів Рівненщини. Журі відзначило високий рівень виконавської майстерності окремих гуртів, вокальних колективів та ансамблів, фольклорних колективів.

А вокальний дует ДПТНЗ «Острозьке вище професійне училище» визнаний переможцем етнофестивалю в номінації „вокально – хорові колективи”. Вітаємо Тетяну Царук і Оксану Скороход та керівника гуртка Венгерець Оксану Олександрівну з перемогою.

А такох щиро вітаємо всю острозьку громаду зі світлим Різдвом Христовим! Нехай Вифлеємська зірка подарує світлий промінчик добра, тепла та надії кожному серцю. Вкаже вірний шлях до успіху і взаєморозуміння! А Різдво подарує віру у дива! Зичимо всім щастя і здоров 'я, миру родинам, кожній домівці і нашій Україні!

 

Заст. директора з ВР Г.Пізнюр

 

 

 


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України Професійно-технічна освіта України Управління освіти і науки рівненської облдержадміністрації Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти Рівненської області

Український центр оцінювання якості освіти  

Острозька міська рада Острозька районна рада Ostrog Media Portal

 

Выпадающее меню


ДПТНЗ "Острозьке вище професійне училище" 2010-2019