35800          м. Острог

вул.  Татарська  122а

Рівненська   область

тел.     (03654)  2-37-54

факс   (03654)  2-37-54

vpu28_ostrog@ukr.net

 

Оновлено 19.06.2020 10:12

Выпадающее меню  


Карантин


Дистанційне навчання


Навчально-практичний центр


Правила прийому (зі змінами)


Правила внутрішнього розпорядку


 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Прозорість та інформаційна відкритість

(Ст. 30 Закону України "Про освіту")

 


Цими днями в м. Рівне відбувся фінал Обласного конкурсу "Міс профтехосвітяночка", в якому пийняла участь Міс "Острозьке вище професійне училище" Семенюк Олена Юріївна.

Свою красу, здібності, талант та грацію дівчина демонструвала у трьох конкурсних завданнях: "Візитна картка", "Мій талант", "Дефіле у вишиванці". У "Візитній картці" Олена представляла себе як особистість та свою майбутню професію "Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник". Її світ захоплень хореографією не обмежується одним танцем, який був представлений на конкурсі.

Глядачі бурхливими оплесками дякували їй та партнеру за яскраве виконання "Самби". Неперевершеною Олена була у вишиванці, яку презентувала директор магазину "Візерунок" Леся Ткачук. Дякуємо їй за сприяння у підготовці до конкурсу. Красуня також щиро вдячна своїм друзям і педагогам за допомогу та підтримку.

Вітаємо Олену з успішним виступом на обласній сцені !!! Запрошуємо випускників загальноосвітніх шкіл на навчання в ДПТНЗ "Острозьке вище професійне училище" !!!


 

 

 

 

 


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України Професійно-технічна освіта України Управління освіти і науки рівненської облдержадміністрації Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти Рівненської області

Український центр оцінювання якості освіти  

Острозька міська рада Острозька районна рада Ostrog Media Portal

 

Выпадающее меню


ДПТНЗ "Острозьке вище професійне училище" 2010-2020