35800          м. Острог

вул.  Татарська  122а

Рівненська   область

тел.     (03654)  2-37-54

факс   (03654)  2-37-54

vpu28_ostrog@ukr.net

0679446152

0687641063

Оновлено 15.10.2020 11:51

Выпадающее меню  


 


Карантин


Дистанційне навчання


Навчально-практичний центр


Правила прийому


 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Прозорість та інформаційна відкритість

(Ст. 30 Закону України "Про освіту")

Перукар (перукар-модельєр)


Наші професії (загальна інформація тут)


Кухар. Кондитер


Кравець. Закрійник


Тракторист-машиніст с/г виробництва категорії "А1". Слюсар-ремонтник. Водій автотранспортних засобів (категорії "С)


Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Водій автотранспортних засобів (категорія "В", "С").


Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Водій автотранспортних засобів  (категорія «С1»). Тракторист-машиніст с/г виробництва категорія «А1»


 


Документи, необхідні для вступу


Перукар (перукар-модельєр) – це одна з самих давно відомих і поважних професій. В народі кажуть, що зробити людину красивою можуть два майстри – один з них кравець, а другий – перукар. І це правильно, адже вдало підібрана зачіска, вмілий макіяж можуть не тільки змінити зовнішній вигляд людини, але й поліпшити її внутрішній стан, зробити її на певний час щасливою. Кожне обличчя – загадка, і перукар повинен щоразу її розгадувати, знаходити єдність, гармонію між зачіскою та овалом обличчя, розрізом очей і загальним стилем людини. Роботи перукаря можна порівняти з творчістю художника. Ця професія належить до професії художнього типу.

Люди у всі часи прагнули бути красивими, і тому професія перукаря завжди була досить престижною, такою вона залишається й нині. Майстром перукарської справи може стати не кожний, тому вона вимагає від людини певних індивідуально-психологічних властивостей. Найбільше цей фах пасує людям комунікабельним, для яких спілкування з людьми не є обтяжливим, а приносить задоволення. Він має бути доброзичливим, витриманим, врівноваженим, уважним та акуратним. Справжнього майстра відрізняє бездоганний художній смак, образне мислення, творчій підхід до своєї справи, вміння переконати клієнта. Для майстра важливо і необхідно завжди мати хороший настрій, дарувати його своїм клієнтам..


Перукар повинен мати:

- добре розвинені рухливі пальці рук;

- точність і координацію рухів;

- зорове сприйняття;

- добрий окомір, оперативну і образну пам'ять, просторове уявлення.

Йому повинні бути властиві доброзичливість, витримка, увага, акуратність. Справжнього майстра відрізняють бездоганний художній смак, образне мислення, творчий підхід до своєї справи, вміння переконувати. Для перукаря важливо і необхідно завжди мати хороший настрій і дарувати його своїм клієнтам.

При виборі цієї професії ми радимо проконсультуватися з психологами-консультантами міського центру зайнятості.


Знання бізнесу.

Перукарі повинні бути всебічно інформовані про сучасні тенденції та ситуацію у сфері перукарських послуг у країні та за кордоном.
Високо цінується обізнаність, начитаність, уміння вести з клієнтом бесіду про останні новинки моди, в тому числі перукарської.


Знання технології виконання послуг.

Професійний перукар має ідеально знати технологічний процес здійснення послуги, стан надання та ціни аналогічних послуг у салонах-конкурентах. У ситуації порівняння слід зробити акцент на перевагах Ваших послуг та умов їх надання. Уникайте різкої критики конкурентів, бо це негативно вплине на Ваш імідж.
Рекомендується знати провідних спеціалістів перукарської галузі не тільки столиці, а й інших регіонів, Вашого міста. Для цього необхідно спілкуватися з колегами, відвідувати майстер-класи, фестивалі, демонстрації колекцій, брати участь у конкурсах.


Знання свого салону.

Необхідно уявляти структуру салону, в якому Ви працюєте, знати межі відповідальності кожного зі співробітників, бути в курсі проведення рекламних акцій, уміти проконсультувати клієнтів про спеціальні знижки на послуги салону.


Знання послуг і продукції.

Клієнта ніщо так не шокує, як ситуація, коли перукар погано виконує послугу або не знає продукцію, з якою працює.
Без глибокого, професійного знання продукції Ви не зможете навчитися мистецтву переконувати клієнта. Для цього слід бути в курсі новинок, користуватися доступною пресою для перукарів, відвідувати семінари, ярмарки.


Уміння викликати довіру клієнта.

Щоб продати послугу, перукар повинен викликати довіру клієнта. Дуже важливо виглядати модним і сучасним. Підтримуйте власний імідж перукаря модною зачіскою, модним кольором і здоровим станом волосся, сучасним макіяжем.
Якщо салон спеціалізується на прогресивно налаштованій молоді, Ваша зовнішність має бути авангарднішою, якщо ж відвідувачі - класичні жінки, дотримуйтесь консервативнішого стилю.
Ще раз підкреслюємо важливість організації робочого місця. Чистота, завжди стерильний інструмент, представлена продукція, з якою працює майстер, позитивно впливають на клієнта.
Більшість купівель послуг і товарів базується на внутрішніх відчуттях, емоціях, перших враженнях. У сфері послуг перше враження має реальне значення.
Ваші знання індивідуальних рис клієнтів, змісту попередньої послуги, бажаного стилю, кольору волосся є досить сильним аргументом у створенні між вами повної довіри щодо постійного надання перукарських послуг.


 Ставлення до справи

в будь-якій сфері - це основа успіху, який у першу чергу визначається бажанням, а не здібностями. Перукарі, які вірять у себе, досягають більшого успіху в професії. Як досягти успіху? Дуже просто: не лінуватися, не нудьгувати на робочому місці, весь час учитися, завжди робити більше, ніж це необхідно. Це допоможе Вам бути попереду.
І найголовніше - перукар має бути оптимістом, ентузіастом своєї справи. Тому частіше усміхайтеся. Бути в компанії з усміхненою людиною завжди приємно. Складно сказати щось неприємне тому, хто усміхається. Поряд з усміхненою людиною важко залишатись похмурим.


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України Професійно-технічна освіта України Управління освіти і науки рівненської облдержадміністрації Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти Рівненської області

Український центр оцінювання якості освіти  

Острозька міська рада Острозька районна рада Ostrog Media Portal

 

Выпадающее меню


ДПТНЗ "Острозьке вище професійне училище" 2010-2020