35800          м. Острог

вул.  Татарська  122а

Рівненська   область

тел.     (03654)  2-37-54

факс   (03654)  2-37-54

vpu28_ostrog@ukr.net

0679446152

0687641063

Оновлено 08.04.2021 12:30

Выпадающее меню  


 


Карантин


Дистанційне навчання


Навчально-практичний центр


Правила прийому


Державні закупівлі


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Прозорість та інформаційна відкритість

(Ст. 30 Закону України "Про освіту")

Спортивно-масова робота


 

 

 

 

 

Коженевський С.Й.

Керівник фізвиховання

 

Ми за здоровий

спосіб життя

Нормативно-правова база


Графік навчального процесу


Графік роботи спортивних секцій


 

 

 


 

Важливе значення у фізичному вихованні майбутніх робітників покладається на викладачів фізвиховання, які проводять уроки, тренування та змагання, на яких розкривають „секрети” спортивної майстерності, організацію змагань та їх су дійства. Але урок фізкультури, як відомо, не може дати тієї необхідності фізичного навантаження, яке  необхідне кожному  учневі. Тому неоцінима роль тут належить позакласній роботі, а саме: зайнятість учнів в спортивних секціях, участь в спортивних змаганнях з різних видів спорту.

Коли в училище приходить нове поповнення, майстер в/н та класний керівник організовують дітей до участі в загальноучилищному спортивному святі. Сюди входить біг на короткі та довгі дистанції, підтягування, штовхання гирі, перетягування каната, естафети та ін. Такі змагання дають можливість виявити сильних, спритних, витривалих дітей і в майбутньому готувати їх захищати честь училища в міських і обласних змаганнях. 

Вся спортивно-масова робота в училищі проводиться згідно плану. На початку І-го семестру – першість училища з футболу, баскетболу, волейболу серед юнаків і дівчат всіх навчальних груп, в ІІ семестрі проводиться кубок учнів з даних видів спорту. Переможці нагороджуються грамотами і призами.

З метою  покращення підготовки команд до участі в обласних змаганнях проводяться товариські зустрічі з футболу, баскетболу , волейболу, настільного тенісу з командами шкіл міста, ДЮСШ, військовим ліцеєм, а також зустрічі в міжобласних турнірах з футболу з командами міст Шумська та Нетішина.

Традиційними є у нас змагання з легкої атлетики і легкоатлетичного кросу. То ж і в цьому  році багато наших учнів стали призерами обласних змагань з цих видів спорту.

Чималий інтерес викликає у дітей настільний теніс. Вони з задоволенням беруть участь у таких змаганнях, які проводяться у лютому місяці серед усіх навчальних груп училища.

На початку ІІ семестру проводиться конкурс „Силач року” (армреслінг, гиря), переможці нагороджуються грамотами і преміями.

Доброю традицією стало проведення „Козацьких забав”, в яких беруть участь команди всіх навчальних груп юнаків.

А наприкінці навчального року проводяться змагання з державного тестування фізичної підготовленості учнів.

Збірні команди училища беруть участь у всіх видах Спартакіади учнівської молоді професійно-технічних навчальних закладів області.

В училищі працюють спортивні секції з волейболу, баскетболу, футболу, настільного тенісу і боксу.

Спортивно-масова та фізкультурно-оздоровча робота в училищі проводиться в спортивному залі розміром, гімнастичному майданчику, легкоатлетичному ядрі, залах настільного тенісу та боксу.

 


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України Професійно-технічна освіта України Управління освіти і науки рівненської облдержадміністрації Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти Рівненської області

Український центр оцінювання якості освіти  

Острозька міська рада Острозька районна рада Ostrog Media Portal

 

Выпадающее меню


ДПТНЗ "Острозьке вище професійне училище" 2010-2020